Spartaan’20 – SHO; 2 – 3
Nadat speler(tje) van de week, Maceo Almeida (zoon van oud 1e elftalspeler Jose Almeida) zijn doelpunt had gemaakt startte scheidsrechter de Witte de wedstrijd.
Na het eerste schot van Nathan Bernadina, wat naast ging, kwam de bal in de 2e minuut ergens aan de zijkant van de middellijn. Maar de scheidsrechter zag in een valpartij in de 16 van Tim de Pender een overtreding van Bradley vd Ouden. Deze penalty (die menigeen verbaasde) werd vervolgens door Joost van Eck benut.
Spartaan’20 herstelde gelukkig snel. In de 6e minuut een combinatie tussen Nelson Bashir en Salvatore Rocha, deze zette de bal voor en de vrijstaande Nathan Bernadina tikte deze moeiteloos binnen, 1-1.
Daarna golfde het spel heen en weer en kregen de toeschouwers een spectaculaire 1e helft te zien. Nelson en Nathan waren een paar keer gevaarlijk in de 16 en SHO raakte 2x de lat en schoot een paar keer net naast.
In de 31e minuut ging de verder goed spelende Frances Dilivio in de fout, hij wilde in rechtsback positie net buiten de 16 zijn tegenspeler uitspelen. Met de verspeelde bal kon Jesse Vermaat vrij naar het doel de bal langs Tuna Tekten schuiven, 1-2.
Het spel verveelde geen seconde. Beide ploegen bleven het doel van de tegenstander bestoken. En in de 42e minuut stoomde Bradley (die een uitstekende wedstrijd speelde) langs de lijn en zijn voorzet werd door Nelson naar Nathan getikt die zijn 2e maakte, 2-2.
De 2e helft was minder spectaculair. SHO had meer balbezit, maar uw invaller verslaggever kon eigenlijk maar 1 kans noteren in de reguliere speeltijd en deze werd door de uitgelopen Tuna onderschept.
Jammer dat Nelson zijn 2e gele kaart kreeg in de 82e minuut, want hij vermaakte ons met een paar heerlijke dribbels. Aan beide zijden was er druk gewisseld. SHO gooide de bal vanaf de zijlijn veelvuldig voor het doel, maar de kopballen gingen naast, of over.
Bijna iedereen dacht aan een puntendeling, maar de deceptie kwam in de 95e minuut toen Rachid Brown de bal op de achterlijn voor het doel kon trekken en de ingevallen Bjorn Post de bal voor het intikken had, 2-3.
In de bijna 10 minuten die de wedstrijd daarna nog duurde stormde Spartaan met 10 man naar voren. In de 98e minuut kon Swendley Albertus vrij naar het doel, maar zijn schot was te gehaast en ging over. In de 104e minuut floot de scheidsrechter af.
Ja, als je geen geluk hebt, sta je onderaan en SHO had dat geluk wel. SHO vind ik trouwens de best voetballende ploeg in onze afdeling. Ze hadden ons al 2x keer kansloos verslagen dit seizoen.
Verslag van: Ben Cox.